Reference

S firmou splupracujeme od roku 2016 na tvorbě videí pro klienty při budování značek zaměstnavatelů jako je Cocacola, Telefonica czech republic a dalších. Kvalita videí a profesionální přístup u tak významných klientů je pro nás samozřejmost a právě proto jsme si vybrali právě AVmarketing. Není to jen o videu, střihu a postprodukci, ale o přístupu, rychlosti a komunikaci s lidmi na vyšších pracovních pozicích. Všechny tyto Atributy splňují a pokud nám je někdo neukradne, tak mohu jen doporučit.
DAVID KOLÁŘ

DAVID KOLÁŘ

COO BusinessAnimals.cz
Najít spolehlivého, kvalitního a kreativního člověka není až tak snadné. Jsem zpěvačka a prezentuji se skrze svoji hudbu. V dnešní vizuální době, kdo nejde přes obraz, jakoby nebyl. Oslovila jsem Matěje Kadlece z AVmarketingu, který splňuje všechny požadavky, které jistě nemám jen já. Když potřebujete okamžitou reakci a pomoc s facebookem, nebo sestřihat promo video ke koncertu, backstage - mám nejlepší zkušenost a navíc velmi doporučuji.
DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ

DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ

Zpěvačka/herečka
Děkujeme AVmarketingu za přátelský profesionalní přístup během našeho svatebního dne. A zároveň jsme byli mile překvapeni rychlosti dodáni hotového videa. Děkujeme za zachycení našich vzpomínek.
Novomonželé LACHMANOVI

Novomonželé LACHMANOVI

Lidé z AVmarketingu dokáží při práci vytvořit velmi přátelské prostředí. To jsem osobně pocítil při natáčení pracovního videa. Během jedné hodiny jsme zvládli zachytit na kameru několik situací, ze kterých se stalo oblíbené video na sociálních sítích. Práci AVmarketingu už jsem několikrát doporučil a rád to udělám i příště.
PETR PRAŽÁK

PETR PRAŽÁK

Oblastní ředitel - Fincetrum
Matěj Kadlec je skvělý kameraman, který se ničeho nebojí. Točili jsme spolu průběh stavby, ale i pár náročnějších záběrů, kdy musel vylézt na střechu, za ne úplně dobrých podmínek (zima, sníh). Jako jeden z mála kameramenů je kreativní a zajímá ho výsledek společné práce. To byl hlavní důvod proč jsem Matěje oslovil. Baví se s Vámi jako kolega, zajímá ho Vaše představa a je trpělivý.
JAKUB GRANFNETR

JAKUB GRANFNETR

majitel a jednatel společnosti BJG real prague estate